Keep developing
Pagini
(Mutați în ...)
Pagina de pornire
▼
Pagini
(Mutați în ...)
Pagina de pornire
▼
sâmbătă, 6 aprilie 2013
Aseară mi-am comandat nişte aripioare de pui şi m-am aşezat la masă | Tiganii in Romania si lume
Aseară mi-am comandat nişte aripioare de pui şi m-am aşezat la masă | Tiganii in Romania si lume
Posted in
Bancuri
|
Tags:
aripioare de pui
,
baraca
,
bolnavi
,
familie de tigani
,
picant
,
subnutriti
,
zapada
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
‹
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu